Nasze usługi

Opróżnianie / Sprzątanie

mieszkań Poznań

Zajmujemy się kompleksową likwidacją mieszkań – opróżniamy je przed sprzedażą, wynajmem czy przed remontem. Wszystko co wywozimy selektywnie segregujemy, tak aby zostało zutylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z nami nasz gwarancję szybkiej i sprawnej realizacji usługi zgodnie z ustaleniami z klientem.

Sprzątanie piwnic Poznań oraz strychów, garaży

Oferujemy szybkie i sprawne porządkowanie i opróżnianie piwnic, garaży, strychów które często zapełniają się niepotrzebnymi rzeczami, a ich sprzątanie spędza sen z powiek. Z nami masz gwarancję, że wszystko przebiegnie bezproblemowo, szybko i z pełną kulturą. Na koniec wszystko wywozimy na legalne wysypiska śmieci.

Wywóz śmieci

Zapewniamy legalny wywóz śmieci, gabarytów, gruzu, odpadów zielonych. Dysponujemy własnymi kontenerami na śmieci w wielkości dopasowanej do potrzeb. Wszystkie śmieci wywozimy na legalne wysypisna śmieci, z pełną dbałością o środowisko i z poszanowaniem obowiązujących przepisów.
Potrzebujesz kontener? Napisz do nas lub zadzwoń – doradzimy, przywieziemy we wskazane miejsce i odbierzemy jak już będzie gotowy – bez zbędnej zwłoki!