Nasze usługi

l4

Sprzątanie mieszkań Poznań (Opróżnianie)

Zajmujemy się kompleksową likwidacją mieszkań - opróżniamy je przed sprzedażą, wynajmem czy przed remontem. Wszystko co wywozimy selektywnie segregujemy, tak aby zostało zutylizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Z nami nasz gwarancję szybkiej i sprawnej realizacji usługi zgodnie z ustaleniami z klientem.

l1

Sprzątanie piwnic Poznań oraz strychów, garaży

Oferujemy szybkie i sprawne porządkowanie i opróżnianie piwnic, garaży, strychów które często zapełniają się niepotrzebnymi rzeczami, a ich sprzątanie spędza sen z powiek. Z nami masz gwarancję, że wszystko przebiegnie bezproblemowo, szybko i z pełną kulturą. Na koniec wszystko wywozimy na legalne wysypiska śmieci.

Wywóz śmieci

Zapewniamy legalny wywóz śmieci, gabarytów, gruzu, odpadów zielonych. Dysponujemy własnymi kontenerami na śmieci w wielkości dopasowanej do potrzeb. Wszystkie śmieci wywozimy na legalne wysypisna śmieci, z pełną dbałością o środowisko i z poszanowaniem obowiązujących przepisów.
Potrzebujesz kontener? Napisz do nas lub zadzwoń - doradzimy, przywieziemy we wskazane miejsce i odbierzemy jak już będzie gotowy - bez zbędnej zwłoki!

l5
84354381_2852479301457590_5242612741365039104_o

Prace rozbiórkowe

Jedną z naszych specjalizacji są prace rozbiórkowe i wyburzeniowe. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem i posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia. Z nami wszystkie prace będą przebiegać bezpiecznie i zgodnie z harmonogramem.
Napisz do nas lub zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę.

Wynajem sprzętu

Potrzebujesz specjalistyczny sprzęt? Napisz do nas lub zadzwoń - dysponujemy specjalistycznym sprzętem takim jak: wywrotki, koparko-ładowarki czy koparki kołowe. Oferujemy wynajem jednostkowy, jak i długoterminowy. W naszej firmie zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy są najwyższej jakości specjalistami w swojej dziedzinie. Gwarantujemy terminową realizację prac.
Napisz do nas lub zadzwoń i zamów bezpłatną wycenę.

signal-2063096_1280

Zamów bezpłatną wycenę

Napisz lub zadzwoń i umów się z nami. Przyjedziemy, zobaczymy i wycenimy.